lifestyle, medycyna alternatywna, zdrowie

SPA w Wielkanoc?

Przedświąteczne porządki, kolejki w sklepach, godziny spędzone w kuchni… A potem spotkania rodzinne, jedzenie, znów sprzątanie i zmęczenie. Masz dość takich Świąt, gdy nie masz czasu dla rodziny i na odpoczynek? Pomyśl o wyjeździe w piękne miejsce, gdzie czekają wielkanocne atrakcje!

ZDECYDUJ SIĘ NA ŚWIĄTECZNY WYJAZD

Żyjemy tak intensywnie, że dzień goni dzień niepostrzeżenie. Często „mijamy się” zajęci codziennymi obowiązkami.  Święta są najlepszą okazją do spędzenia wspólnych chwil z najbliższymi, dlatego też coraz więcej osób decyduje się na  świąteczne wyjazdy. Okres Wielkanocny to doskonała okazja, by odpocząć od rutyny dnia codziennego i zregenerować siły, najlepiej w relaksującym SPA.

COŚ DLA CIAŁA I DUSZY

Mazowiecki kompleks pałacowo-parkowy Manor House SPA przygotował specjalny program atrakcji na Wielkanoc wraz z uroczystym śniadaniem wielkanocnym i tradycyjnymi, polskimi potrawami. Co ciekawe, ten hotel dla dorosłych (przez większość roku przyjmuje gości powyżej 12 roku życia) w okresie od 25 do 28 marca 2016 r. zaprasza również najmłodszych z myślą o rodzinach chcących spędzić ten wyjątkowy czas wspólnie.

manorspa2

Podczas pobytu świątecznego będzie można wziąć udział we wspólnym malowaniu jajek i poświęcić przygotowane indywidualnie dla każdej rodziny koszyczki ze święconką pod przypałacową kapliczką. Emocjonującą zabawą, nie tylko dla dzieci, może być poszukiwanie złotego jaja w rozległym, zabytkowym parku. Inne ciekawe propozycje to: pieczenie podpłomyków na blasze z pieca żeliwnego, lepienie naczyń z gliny w warsztacie garncarza czy zabawa z muzyką biesiadną w Witalnej Wiosce® SPA na świeżym powietrzu przy ognisku z grzańcem połączona ze słowiańskimi rytuałami zdrowia z wykorzystaniem dobroczynnego działania sauny fińskiej, ruskiej bani, sauny świetlnej, ścieżki świetlno-powietrznej, beczek polskich, balii japońskiej z zimną i gorącą wodą oraz pryszniców wrażeń.

spa

Dla regeneracji organizmu warto skorzystać także z kąpieli i ćwiczeń w bezchlorowym basenie z ożywioną wodą Grandera, seansów w chacie solnej, które wzmacniają i oczyszczają układ oddechowy oraz rewitalizują układ odpornościowy czy relaksujących sesji w płótnach w kompleksie Łaźni Rzymskich składającym się z kilkunastu parowych, wodnych kąpieli, saun i wanien. Miłym dopełnieniem jest pokojowy program SPA – w każdym pokoju znajduje się masażer stóp, głowy, dłoni i palców, lecznicze sole, jonizująca lampa solna, muzykoterapia, poduszka z łuską gryczaną i hipoalergiczne kosmetyki. W świąteczny weekend odbędą się także edukacyjne warsztaty na temat zdrowia, urody i długowieczności w ramach unikatowej Akademii Holistycznej Manor House SPA „Alchemia Zdrowia”. Autorski program odmładzający opracowany w tym jednym z najlepszych holistycznych SPA w Polsce obejmuje naturalne terapie, które są znakomitą alternatywą dla botoksu i inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.

Dla osób szukających ukojenia zmysłów i błogiego relaksu dobrym rozwiązaniem będzie obcowanie z przepiękną przyrodą w niezwykłym Ogrodzie Medytacji (silwoterapia), czerpanie z sił natury skoncentrowanych w miejscach mocy np. w Kamiennym Kręgu Mocy, energetycznej spirali
i piramidzie Horusa czy odprężająca muzykoterapia podczas koncertów na misy i gongi tybetańskie.

To wszystko sprawia, że Manor House SPA jawi się jako idealne miejsce na odpoczynek, również na Święta. Jeśli masz ochotę na celebrowanie błogiego spokoju w holistycznym klimacie i bliskości natury, to adres wart odwiedzenia.

WIelkanoc_w_Manor_House_SPA

Więcej informacji: www.manorhouse.pl.

zdjęcia: materiały prasowe

Podobne wpisy