design, video

Meble, które Cię wyczują

Projektanci dosłownie prześcigają się w pomysłach. Wykorzystując nowoczesne technologie tworzą rozwiązania, które zaskakują i zachwycają. Przykładem są stoły Kasparo.

Stoły szybkiej reakcji

Meble, które reagują na obecność człowieka, choć sprawiają wrażenie, jakby wyprzedzały rzeczywistość, nie są już fikcją. Stoły Kasparo dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii fundują nam niezapomniany pokaz świetlny przy każdym wejściu do pomieszczenia. W dobie silnej konkurencji wprowadzają element świeżości, udowadniając, że stół to znacznie więcej niż cztery nogi i blat. Dla osób, które wolą nowoczesny design zamiast nudnej klasyki, jest to rozwiązanie idealne.

Stol_Kasparo_jesion_niebieski

Użytkowe dzieło sztuki

Projektanci Kasparo stworzyli linię stołów o wyjątkowej, wręcz magicznej formie. Inspirowaną naturą konstrukcję mebla oparto na drewnie, szkle i żywicy. Niespotykanym rozwiązaniem jest wykorzystanie diod ledowych oraz czujników ruchu, które uaktywniają świetlny pokaz przy każdym wejściu do pomieszczenia, gwarantując niesamowity efekt spływającej po gładkiej powierzchni blatu wody, która następnie zmienia się w wodospad spadający po szklanej ścianie. Ekstrawagancja? Czemu nie!

Zdjęcia: materiały prasowe

 

Podobne wpisy