gadżety, kosmetyczne

Depilacja światłem jeszcze bardziej precyzyjna

Depilator świetlny IPL G960E BaByliss Homelight Sensor gwarantuje jeszcze lepsze działanie. Dzięki systemowi Skin Sensor, który wykrywa kolor skóry  i automatycznie reguluje intensywność emitowanego światła, depilacja jest coraz bardziej wydajna.

 

Skutecznie i bezboleśnie

IPL G960E BaByliss Homelight posiada dwie wymienne nasadki o różnych wymiarach: nasadkę 2 cm2 do depilacji twarzy oraz okolic intymnych, a także 4 cm2 do trwałego usuwania włosów na większych obszarach ciała. Depilator BaByliss Homelight Sensor ma 5 poziomów intensywności. Wspomniany system Skin Sensor zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Model depilatora G960E posiada lampę kwarcową, gwarantującą największą liczbę błysków wśród tego typu produktów na rynku, wynoszącą 300 000. Błysk uwalniany jest wyłącznie przy kontakcie ze skórą.

G960E HR

90% włosów po 8 sesjach

Wydajność IPL G960E osiągana jest już po ośmiu sesjach, które pozwalają na trwałe usunięcie aż 90% włosów. Za pośrednictwem bluetooth Urządzenie możemy połączyć z aplikacją Homelight Connected, która umożliwia spersonalizowanie zabiegu, zaplanowanie kolejnego i ustawienie przypomnienia terminu. Ergonomiczny kształt depilatora zapewnia nie tylko przyjemne użytkowanie w domu, ale i w podróży.

Zdjęcia: materiały prasowe

Podobne wpisy