design

Renesans słoików

Słoiki, przez dawne czasy, kiedy przetwory robiło się z konieczności i braku produktów spożywczych sklepach, zostały na jakiś czas wyparte w naszych domów. Tymczasem moda przypomniała sobie o tych wdzięcznych naczyniach i przywróciła należne im miejsce nie tylko w naszej kuchni, ale i jadalni.

Część 1.2.11

Słoikowy design

Dbająca o magię wnętrz firma Rossi proponuje nam nie tylko słoiki, ale i inne szklane naczynia do codziennego użytku. Słoiki Kilner o pojemności 1 litra świetnie nadają się do przechowywania produktów sypkich. Dzieci chętnie będą podbierać z nich słodycze, a ty zmieścisz w nich różne przydatne drobiazgi. Dodatkowo pasują do wnętrz w stylu marynistycznym.

Część 1.2.10

Wiele funkcji

Pojemniki do przechowywania kawy czy herbaty mogą służyć również na długopisy. Wyposażone są w pokrywkę z uszczelką, a ich stonowane kolory pasować będą do każdego wnętrza. Klasyczne słiki znajdziemy także w bardzo nowoczesnych kolorach.

Część 1.2.9

Nie tylko słoiki

Poza słoikami w ofercie Rossi znajdziemy takie cudeńka, jak stylowa butelka na mleko, wodę, sok, koktajl czy oleje smakowe. Szczelny korek ze stalowymi klipsami ułatwia korzystanie. Poza litrowymi słoikami przydatny może być też duży słój do serwowania zimnych napojów i alkoholu. Sprawdzi się podczas garden party, bo można do niego zamontować kranik. Nic tylko polewać!

Część 1.2.8

Zdjęcia: materiały prasowe

Podobne wpisy