design

Nowoczesna szafa w salonie

Szafa zamontowana w salonie może wydawać się dość niecodziennym pomysłem. Często jednak takie rozwiązanie staje się idealne nie tylko pod względem ergonomii, ale i estetyki całego wnętrza.

Raumplus_drzwi_przesuwne

Duża szafa w salonie to niecodzienne i niebanalne rozwiązanie.

 

Serce domu

W salonie spędzamy najwięcej czasu, odpoczywamy i przyjmujemy gości. Dlatego o wystrój tego pokoju dbamy najbardziej. Nie wyobrażamy sobie przecież salonu bez stołu czy wygodnej kanapy. Jest to również miejsce, gdzie „gromadzimy” pewne rzeczy, choć niekoniecznie pragniemy pozostawiać je na widoku. Zestawy muzyczne z plątaniną kabli, kolekcje płyt, książek czy ważne dokumenty. Wszystkie te rzeczy, zgrabnie ukryje i pomieści odpowiednio dobrana, elegancka szafa z przesuwnymi drzwiami.

Raumplus_drzwi_S3000_a

Szafa z przesuwnymi drzwiami pomieści wszystkie potrzebne w salonie rzeczy.

Wszechstronne zastosowanie

- Salon to kolejne pomieszczenie, w którym systemy do przechowywania Raumplus udowadniają swoją wszechstronność. Szafę z przesuwnymi drzwiami zamontować można we wnęce lub wzdłuż̇ ściany. Oferowane przez Raumplus systemy nie mają sztywnie ustalonych wymiarów, zatem dopasować można je do każdej przestrzeni. Wewnętrzny regał konfigurowany jest wedle jego przeznaczenia. Oprócz różnej wielkości otwartych półek, pojawić się w nim mogą szuflady i komody. Z myślą o telewizorze i innych urządzeniach półki wyposażane są w przepusty na kable. Całość zamykają drzwi przesuwne z cienką aluminiową ramą. Ponieważ w salonie szczególnie ważna jest estetyka, jako ich wykończenie polecamy szkło lakierowane lub lustro w różnych odcieniach. Sięgające wysokości 3,5 metra drzwi o jednolitej, gdyż pozbawionej szprosów płaszczyźnie, z łatwością wpiszą się w aranżację salonu – mówi Aneta Świderska, projektantka w firmie Raumplus.

Raumplus_drzwi_S3000_b

Nowoczesne rozwiązania sprawią, że duża szafa będzie prawdziwą ozdobą salonu.

Zdjęcia: materiały prasowe

Podobne wpisy