gadżety, Wydarzenia, włosy

Konferencja z gwiazdami

„Bądź gotowa na każdy dzień z BaByliss Paris” to hasło konferencji prasowej marki BaByliss Paris, podczas której gwiazdy show biznesu pojawiły się nie tylko w roli publiczności, ale i ekspertów.

Konferencja francuskiej marki, mającej ponad 55-letnie doświadczenie, była okazją do przedstawienia nowych urządzeń do profesjonalnej stylizacji włosów.

Tamara Arciuch, Agnieszka Cegielska, Weronika Rosati, Katarzyna Warnke, Hanna Lis, Barbara Pasek

Na konferencji BaByliss Paris pojawiły się m.in. Tamara Arciuch, Agnieszka Cegielska, Weronika Rosati, Katarzyna Warnke, Hanna Lis i Barbara Pasek.

Znani eksperci i gwiazdy na widowni

W gronie eksperckim znaleźli się Agnieszka Cegielska, oficjalna ambasadorka BaByliss Paris, Marta Liśkiewicz, Brand Manager marki oraz Łukasz Mazolewski, współpracujący z marką stylista gwiazd. Panel ekspercki poprowadziła znana dziennikarka Barbara Pasek. Wydarzenie zaszczyciły także znane osobowości show biznesu, m.in.: Hanna Lis, Weronika Rosati, Katarzyna Warnke oraz Tamara Arciuch, zgadzające się z przyświecającym marce mottem autorstwa Brigitte Bardot: „Nie ma chyba większego wysiłku niż usiłować ładnie wyglądać od ósmej rano do północy”. Wszystkie panie cenią w BaByliss Paris profesjonalizm, szybkie efekty i wysoką jakość urządzeń do stylizacji.

Paweł Suchocki, Ewa Buczny, Marta Liśkiewicz, Agnieszka Cegielska, Grzegorz Chmielecki, Barbara Pasek

Od lewej: Paweł Suchocki, Ewa Buczny, Marta Liśkiewicz, Agnieszka Cegielska, Grzegorz Chmielecki, Barbara Pasek.

Piękne włosy każdego dnia

Innowacyjne urządzenia BaByliss Paris pozwalają cieszyć się piękną fryzurą na co dzień, szykując ją także w warunkach domowych. – Świadomi obecnego tempa życia tworzymy produkty, które pozwalają kobietom czuć się wyjątkowo każdego dnia, a wykonanie perfekcyjnej fryzury zajmuje zaledwie kilka minut – powiedziała Marta Liśkiewicz, Brand Managerka marki BaByliss Paris. Sekretem codziennej stylizacji podzieliła się z publicznością wierna marce ambasadroka BaByliss Paris Agnieszka Cegielska. – Stylizacje zawsze rozpoczynam od najlepszej jakości suszarki, która jest pierwszym krokiem w codziennej pielęgnacji. Dzięki zaawansowanej technologii i funkcji jonizacji moje włosy pozostają gładkie i lśniące. Drugim krokiem jest ich prostowanie lub kręcenie. Wybór fryzury podyktowany jest z reguły moim planem dnia. Prostownica z funkcją lokówki Pure Metal 2 w 1 ST480E jest urządzeniem, które pozwala mi w krótkim czasie wykonać zarówno loki, jak i gładką, prostą fryzurę już za jednym pociągnięciem – a co najważniejsze – czuć się wspaniale dzień po dniu – mówiła znana modelka i prezenterka. Prezentujący produkty BaByliss Paris Łukasz Mazolewski dodał z kolei, że najnowsze produkty marki BaByliss Paris powstały z myślą o aktywnych kobietach, które swobodnie mogą realizować swoje cele oraz pasje i jednocześnie dbać o to, aby ich włosy były piękne i zadbane.

Agnieszka Cegielska

Ambasadroka BaByliss Paris Agnieszka Cegielska

Perfekcyjna stylizacja

Podczas konferencji wyjaśniono, że wykonanie perfekcyjnej stylizacji należy rozpoczynać od suszarki, np. z profesjonalnej linii Pro Digital. Model Pro Digital Compact 6100E charakteryzuje się unikalną konstrukcją, stworzoną dla optymalnego wykorzystania i wygodnej obsługi. Dzięki  precyzyjnej, zawrotnej prędkości nadmuchu powietrza (do 208 km/h) i mocy 2100W skraca czas suszenia włosów aż o 32%. Urządzenie to wyróżnia także bardzo długa żywotność (aż do 10 000 godzin), niezwykle cicha praca silnika oraz kompaktowość (tylko 425 g). Dzięki takim atrybutom suszarka sprawdzi się nie tylko w domu, ale i w podróży. Jonizacja i chłodny strumień powietrza pozwalają idealnie wykończyć fryzurę, pozostawiając włosy miękkie, nawilżone i pełne blasku.

akpa20170404_babyliss_pp_1102

Perfekcyjną stylizację należy rozpoczynać od suszarki BaByliss Paris.

Piękny design

Wielką zaletą urządzeń BaByliss Paris jest nie tylko ich funkcjonalność, ale także elegancki design, który wpasuje się zarówno w wystrój łazienki, jak i damskiej toaletki.  Metalowe prostownice ST480E i ST481E Pure Metal 2 w 1 z linii profesjonalnej BaByliss Paris posiadają obudowę w dwóch wariantach kolorystycznych: stalowym oraz różowego złota. Ich niezwykle gładka powłoka BaByliss Diamond Ceramic zapewnia nie tylko prostowanie, ale i idealny blask włosów już za jednym pociągnięciem. Są to jednak także urządzenia wielozadaniowe, więc możemy je wykorzystywać także jako lokówkę.  Podobnie jak suszarka, wyposażone są w funkcję jonizacji, zabezpieczającą nasze włosy przed uszkodzeniem.

Ciocia Liestyle (2)

Wyjątkowy design urządzeń BaByliss Paris doceniła m.in. Ciocia Liestyle.

Pokaz przedpremierowy

Zupełną nowością, którą przedpremierowo zaprezentowano podczas konferencji, jest metalowa prostownica ultradźwiękowa ST495E Pure Metal Steam 2 w 1. Rewolucyjny system ultradźwiękowy wyzwala zimną i widoczną gołym okiem mgiełkę, zamienianą następnie na mikroparę, która zabezpiecza włókna włosów przed utratą wody. To jednak niejedyne korzyści z mirkopary – przenikając w głąb pasm, zmniejsza tarcie, dzięki czemu prostowanie jest bardzo skuteczne i delikatne zarazem. Podświetlenie pary diodą LED ułatwia z kolei ułożenie pasm włosów w prostownicy, nawet jeśli są grube i długie. Przed wyrywaniem chronią je szerokie płytki i rozplątujący grzebień. Urządzenie możemy oczywiście wykorzystać także do podkręcania loków.  W obu przypadkach efekt jest tak spektakularny, jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

akpa20170404_babyliss_pp_1549

Stylista gwiazd Łukasz Mazolewski prezentował wielofunkcyjność urządzeń BaByliss Paris.

Zdjęcia: Piotr Podlewski/AKPA

Podobne wpisy