makijaż, Wydarzenia

Kolorowo i z pazurem

Michał Szpak to wielobarwna postać polskiej sceny muzycznej, nietuzinkowy artysta, obdarzony wyjątkowym głosem. Ostatnio wystąpił w roli ambasadora lakierów hybrydowych marki Nails Company.

Michał Szpak_Nails Company_Wenecja_1

Marka Nails Company zaprosiła piosenkarza Michała Szpaka do udziału w niezwykłej sesji w Wenecji.

 

Wenecka przygoda

Znamy go z osobliwych występów scenicznych, ekstrawaganckich strojów i niezwykłego wokalu. Wygląd sceniczny zawsze uzupełnia mocnym makijażem, a kropką nad i w jego stylizacjach zawsze jest perfekcyjny manicure. Nic dziwnego, że marka Nails Company wybrała go na przedstawiciela nowej linii lakierów hybrydowych, a współpracę przypieczętowała wyjątkowa sesja zdjęciowa prosto z Wenecji. – Rola ambasadora marki kosmetycznej jest dla mnie nowością, ale również wielkim wyzwaniem. Cieszę się, że mogę promować produkt, który jest jednym z elementów budowania mojego charakterystycznego wizerunku scenicznego. Podczas pracy na planie zdjęciowym w Wenecji staraliśmy się uchwycić etos romantycznego kochanka – człowieka wrażliwego, rozkochanego w pięknie, zmysłowości oraz posiadającego duszę szczerego artysty. Mogę powiedzieć, że odzwierciedla to w pełni moją osobowość tłumaczy Michał Szpak.

Michał Szpak_Nails Company_Wenecja_1 (3)

W weneckiej sesji Michał Szpak grał rolę romantycznego kochanka.

Marka się rozwija

Nails Company jest marką prężnie działającą na rynku lakierów hybrydowych, akryli i preparatów do pielęgnacji paznokci i dłoni. Jej sukces to nie tylko międzynarodowy zasięg, ale i świetne portfolio produktów, idealnie wpisujące się w panujące trendy. Ich najnowszy katalog opiewa w lakiery magnetyczne Gellique Magnetique, lakiery z efektem chromu, czy akcesoria potrzebne do wykonania fantazyjnych stylizacji paznokci jak pilniki, płyny i lampy. Marka posiada w swojej ofercie specjalnie skomponowane kosmetyki do pielęgnacji dłoni, balsamy i kremy, a dodatkowo oferuje możliwość prowadzenia warsztatów i szkoleń na najwyższym poziome, dopasowanych do szybko zmieniających się potrzeb na rynku manicure.

Michał Szpak_Nails Company_Wenecja_1 (6)

Tak jak liczne grono fanek, Michał Szpak uwiódł także przedstawicieli marki Nails Company.

Drapieżny uwodziciel

- Do roli ambasadora marki Nails Company poszukiwaliśmy artysty pełnego energii, barw, emanującego pozytywną siłą. Celowo nie zdecydowaliśmy się na klasyczną kampanię beauty, z modelką w roli głównej. Zależało nam na elemencie zaskoczenia i pokazania różnych kanonów piękna. To Michał Szpak uwiódł nas swoim magnetycznym spojrzeniem, oryginalnością oraz nutą dekadenckiej nonszalancji. Znakomicie wpisuje się on w filozofię marki Nails Company, stworzonej z myślą o odważnych, nowoczesnych i nie obawiających się eksperymentować użytkownikach. Wierzymy, że nada on naszej marce powiewu świeżości – wyjaśnia Dobrosława Lewkiewicz, właściciel i instruktor Nails Company.

Michał Szpak_Nails Company_Wenecja_1 (5)

Michał Szpak idealnie wpisał się w wizerunek Nails Company.

Zdjęcia: materiały prasowe

Podobne wpisy